امروز : پنجشنبه 1398/3/02 - 2019 May 23
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 131928 زمان انتشار: 26 دی 1395 14:41:00

زورآزمایی با گوسفند شرط قرارداد یک باشگاه فوتبالی !

با خواندن بعضی از قراردادها،شروط جالب و حتی خنده داری به چشم می خورد که ذکر آنها شاید برای شما هم جذاب باشد.
زورآزمایی با گوسفند شرط قرارداد یک باشگاه فوتبالی !

 به گزارش فوتبال آنلاین به خاطر داریم دیدیه دروگبا بازیكن ساحل عاجی قبل از پیوستن به شانگهای چین در قرار داد خود ذكر كرد در صورتیكه از سوی بارسلونا پیشنهاد همكاری دریافت كند،این تیم را ترك خواهد كرد. اكنون این بهانه ای شد 5 تا از مسخره ترین شروط فوتبالی را مورد بررسی قرار دهیم.

 

 


 

5-استیگ اینگه(لیورپول)

 

زمانیكه اینگه در سال 1992 با لیورپول قرار داد بست در قرار دادش ذكر كرد كه اجازه پرداختن به پرش با اسكی به وی داده شود.چراكه پدر او یكی از اسكی بازان مطرح در نروژ بود.

 

4- سم همام(ویمبلدون)

در اواسط سالهای نود تیم ویمبلدون به گونه ای عمل كرد كه اكنون هیچ تیمی جرات اینكار را ندارد. 

در ان زمان سم همام مالك باشگاه فرزندان خود را به شیوه ای عجیب وغریب وارد باشگاه كرد این بود كه باشگاه ویمبلدون به "باند" ملقب شد.

پس از ان وی با بابی گلود بعنوان مربی تیم قرار داد بست و در قرار داد ذكر كرد كه حق تغییر تركیب در 45 دقیقه اول مسابقه را دارد.

 

 

3-برند اشتانگه(تیم ملی عراق)

در سال 2002 برند اشتانگه المانی مربیگری  تیم ملی عراق را بر عهده گرفت و قرارداد 4 ساله ای را به امضا رساند.چون در ان زمان جورج بوش سیاست خصمانه ای را در خاورمیانه پیش گرفت،مربی المانی در بند قرار داد خود ذكر كرد :الف)هرگونه سوال درباره مسائل سیاسی در مصاحبات ممنوع

ب)در صورت شروع جنگ از ادامه فعالیت در عراق انصراف خواهد داد.


2- استفن شوارتز(ساندرلند)

در سال1999 از والنسیا به ساندرلند پیوست.در طول مذاكرات مسئولان از شوارتز پرسیدند كه ارزویش در طی چند سال اینده چیست و او در پاسخ گفته بود كه ارزو دارم اولین مسافری باشم كه برای تبلیغات به فضا پرواز می كنم. از این رو عكس العمل مسئولان به این پاسخ این بود  كه بلافاصله در بند قرار داد ذكر كردند هر گونه پرواز به فضا در طول قرار داد برای وی ممنوع است.

 

1-اسپنسر پرایور(كاردیف سیتی) 

در سال 2001 با باشگاه كاردیف سیتی قرار داد امضا كرد اما موارد این قرار داد یكی از مسخره ترین شروط فوتبالی است.در این قرارداد رئیس باشگاه از بازیكن خواسته تا برای مشخص شدن میزان قوای جسمانی بازیكن ،وی باید با گوسفند زورازمایی كند و همچنین از تمامی قسمتهای گوسفند برای مصرف غذایی استفاده نماید.این در حالی است كه پرایور گوشتخوار نبود از سبزیجات استفاده می كرد.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار
پر بحث ترین مطالب

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011