امروز : چهارشنبه 1397/12/29 - 2019 March 20
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 131947 زمان انتشار: 26 دی 1395 22:58:00

متلک بختیاربه استقلال باتخفیف900میلیونی!

من از همه معذرت‌خواهی می‌کنم، به هر حال در فوتبال این مسائل پیش می‌آید. احترام زیادی هم برای علی‌آقا قائل هستم. 900 میلیون تومان از طلبم باقی مانده است،تا دو روز دیگر اگر رضایتنامه بدهند، آن را بخشیدم و گفتم بهتر است بروم، حالا بروند رونالدو را بیاورند
متلک بختیاربه استقلال باتخفیف900میلیونی!

به گزارش فوتبال آنلاین،بازیکن نیمکت نشین تیم فوتبال استقلال که ابتدای فصل گفته می شد ستاره لیگ شانزدهم می شود، در تازه ترین مصاحبه اش گفت: من 900 میلیون از باشگاه طلب داشتم، 500 میلیون تومان را گرفتم که مربوط به 2 سال قراردادم است،‌ اما آن 900 میلیون تومان را بخشیدم تا بروم.

به گزارش تابناک ورزشی، بختیار رحمانی در گفت‌و‌گویی با رادیو ایران اظهار داشت: جا دارد از هواداران استقلال معذرت خواهی کنم و باید بگویم جایگاه استقلال این نیست. همه این را می‌دانند و امیدوارم در آینده بهتر و بهتر شویم.

وی در مورد اینکه از عملکردش رضایت دارد یا نه؟ گفت: از عملکرد خودم رضایت ندارم و خودم بیشتر از همه اذیت می‌شوم و برای سرنوشت رویایی‌تر از این به استقلال آمده بودم و گاهی اوقات در فوتبال این اتفاقات پیش می‌آید.

رحمانی ادامه داد: من از همه معذرت‌خواهی می‌کنم، به هر حال در فوتبال این مسائل پیش می‌آید. احترام زیادی هم برای علی‌آقا قائل هستم. از صمیم قلب دوستش دارم و خودش هم می‌داند. استقلال را هم دوست دارم، همه می‌دانند که چه پیشنهادهایی داشتم و به استقلال آمدم، اما آن‌طور که باید می‌شد، نشد.

رحمانی در مورد اینکه مگر نتایج تیم به شما ربط دارد، خاطر نشان کرد: همه را گردن خودم نمی‌اندازم، اما وقتی لیستی اعلام شد و اسم من در فهرست مازاد بود، هیچ کس تکذیب نکرد. ظاهراً می‌خواستند رفتارهای من و بازخوردهای مردم را ببینند.  نمی‌دانم چرا کسی این مسئله را تکذیب نکرد. لحن علی آقا هم در برنامه 90 طوری بود که یعنی آره!


متلک بختیار به استقلال باتخفیف900میلیونی!

بازیکن استقلال در مورد اینکه آره یعنی چه، یعنی اینکه نه تکذیب شدید و نه تأیید؟، گفت: علی‌آقا نه تأیید کرد و نه تکذیب و فقط گفت که فردا جلسه‌ای داریم و این فهرست را برررسی می‌کنیم، پس یک چیزهایی بوده که او می‌گوید آره.

وی در مورد اینکه آیا او در این مدت با منصوریان حرف زده است یا خیر، عنوان کرد: من در این مدت با منصوریان حرف نزده‌ام، تا هفته پیش هیچ کس نمی‌گفت بختیار جزو لیست خروجی بوده است یا خیر، هیچ مصاحبه‌ای تا قبل از بازی با نفت پیدا نمی‌کنید که حضورم را در این لیست تکذیب کند که من جزو این فهرست بوده‌ام یا نه. من با استقلال بهترین تمریناتم را انجام داده‌ام و سعی کرده‌ام بهترین باشم، اما چیزی از داخل من را اذیت می‌کرد. با اسم من بازی شد، اگر اسم من نبود چه می‌کردند؟

رحمانی در مورد اینکه منظورش این است که کادرفنی با اسم او بازی کرده است، اظهار داشت: نمی‌دانم، اگر جزو فهرست خروجی نبودم باید آن را می‌گفتند.

هافبک مهاجم استقلال در مورد اینکه جدایی او از این تیم به حضور تیموریان و جباروف ربط دارد، عنوان کرد: به جان مادرم مهم نیست که چه کسانی می‌آیند، هر بازیکنی جایگاه خودش را دارد، مگر می‌شود من بگویم کسی به استقلال نیاید، اما استقلال مشکل بازیکن ندارد.

وی در مورد اینکه منظورش این است که آیا جای دیگری ایراد دارد، گفت: من نمی‌دانم جای دیگر ایراد دارد، اما استقلال بازیکن خوب دارد.

رحمانی در مورد حضورش در باشگاه استقلال در روز گذشته گفت: با کمال احترام به باشگاه رفتم و سعی کردم همه موارد را رعایت کنم. 900 میلیون تومان از طلبم باقی مانده است، آن را بخشیدم و گفتم بهتر است بروم، جدایی هم به نفع من است و هم به نفع استقلال. می‌توانستم بمانم و پولم را بگیرم، اما احساس کردم به فوتبالم لطمه می‌خورد.

هافبک استقلال در مورد اینکه یعنی مبلغ قراردادش با استقلال یک میلیارد و 400 میلیون تومان بوده، گفت: من 900 میلیون طلب داشتم، 500 میلیون تومان گرفتم که مربوط به 2 سال قراردادم است،‌ اما آن 900 میلیون تومان را بخشیدم تا بروم.

رحمانی در مورد اینکه بهتر نبود از نظر حرفه‌ای می‌ماند و رقابت می‌کرد، گفت: علی‌آقا از من خیلی استفاده کرد، در تمرینات هم به‌جرأت می‌گویم سرحال بودم، اما نمی‌دانم چرا این اتفاقات افتاد. تمام تلاشم این بود که به تیم کمک کنم، در تعطیلات نیم‌فصل لیگ و زمانی که بازی نبود، این تصمیم به ذهنم رسید که با اتفاقات اخیر بهتر است جدا شوم. اصلاً بروند کریس رونالدو را بیاورند، هرکه را می‌خواهند بیاورند، من مشکلی با این مسئله ندارم، همیشه برای استقلال آروزی موفقیت می‌کنم، امیدوارم منصوریان همیشه موفق باشد، مشکلی با او ندارم و از صمیم قلب این را می‌گویم.

وی در مورد اینکه آیا محمد خرمگاه به او گفته است منصوریان به تو احتیاجی ندارد، اظهار داشت: چرا حرف در دهان من می‌گذاری، من با خرمگاه حرف زدم. او به من گفت که منصوریان تو را می‌خواهد، اما من به او گفتم دیر است. در سال جام جهانی هستیم، 4-3 بازی دیگر هم دوباره بیایم و بنشینم تا اوضاع خوب شود. با این شرایط هم من و هم استقلال ضرر می‌کردیم.

هافبک تیم استقلال در مورد اینکه چون بازی نکرد، می‌خواهد برود، گفت: شک نکنید اگر می‌خواستم می‌توانستم مقابل نفت هم فیکس بازی کنم،‌ احساس کردم با حضورم نمی‌توانم به تیم کمک کنم. با من بازی شد، خانواده‌ام خیلی ناراحت شدند. اتفاق زجرآوری در فوتبال برایم رخ داد، این همه بازیکن می‌آید، بختیار نباشد هم مهم نیست، من منتظرم تا فردا جوابم را بگیرم.

رحمانی در مورد اینکه قرار است فردا در مورد او جلسه‌ای برگزار کنند، گفت: نه، ظاهراً قرار است امشب جلسه‌ای در رابطه با من تشکیل شود تا فردا به من بگویند تا تکلیفم را بدانم، زیرا یک بازی هم نیم‌فصل دوم گذشته، من هم باید بدانم در کجا می‌خواهم ادامه کار بدهم.

وی در مورد حضور نام سایر نفرات در لیست مازاد تیم استقلال مثل میثم مجیدی ادامه داد: این یک مسئله ساده است، وقتی بازیکن را نمی‌خواهی، باید پولش را بدهی. این بازیکنان همه دوست من هستند اگر 10 روز پیش به آنها می‌گفتند شما را نمی‌خواهیم، پولشان را نمی‌گرفتند و می‌رفتند، اما 20 روز پیش کجا، اکنون کجا. الان کجا بروند؟

بازیکن استقلال در مورد اینکه با این شرایط حق و حقوق بازیکنان ضایع می‌شود، گفت: همه بازیکنان هزینه زندگی دارند، این در قوانین AFC و فیفا آمده است که اگر بازیکنی را نمی‌خواهید، 20-15 روز قبل به او بگویید.

رحمانی در مورد اینکه خیلی از این بازیکنان در نیم‌فصل اول به استقلال آمدند، گفت: الان دو نفر از این فهرست مربوط به سال‌های قبل بودند، خود من بهترین پیشنهاد را از قطر داشتم، 900-800 هزارتا می‌دادند، اکنون این پیشنهاد نیست، الان دیگر این پیشنهاد وجود ندارد.

وی افزود: الان بازیکنان هر جا بروند آیا این پولی که قرارداد بستند را دریافت خواهند کرد. همه تیم‌ها تیم و بازیکنان خود را بستند و کار برای رفتن به باشگاه دیگری سخت است. اگر این مسئله 10 روز قبل به این بازیکنان اعلام می‌شد می‌توانستند راحت جدا شوند اما الان شرایط سخت است و باشگاه باید جوابگو باشد.

رحمانی در ادامه تصریح کرد: این حرف‌‌ها را روز گذشته هم مطرح کردم اگر موضوعی که من می‌گویم اشتباه است به من بگویید. حرفی نمی‌زنم که نیاز به پاسخگویی داشته باشد. بازیکنان تیم پولشان را می‌خواهند. من می‌گویم 900 میلیون را می‌بخشم و هیچ پول اضافه‌ای نمی‌خواهم اما اگر بحث جدایی من تا یکی دو روز دیگر طول بکشد دیگر نمی‌روم و در همین شرایط می‌مانم و کارم را دنبال می‌کنم.

هافبک استقلال در ادامه در مورد اینکه آیا با این وضعیت روحیه‌ای برای ادامه کار دارد، اظهار داشت:‌ حرف‌هایم را زدم اما مگر می‌شود برای این هوادار بدون روحیه کار کرد. اگر فردا هم بگذرد شرایط جدایی من سخت خواهد شد. این نحوه برخورد درست نیست. باید روی خوش به استقلال آمدم و اجازه بدهند با روی خوش هم جدا شویم.

وی در مورد اینکه یکی از هواداران تراکتورسازی خواهان بازگشت او به این تیم شده است، گفت: احترام زیادی برای مردم تبریز قائل هستم فوتبالم در تراکتورسازی بار دیگر شکوفا شد اما از دست یکسری افراد ناراحت بودم بعد از بازی با استقلال یکسری افراد به من فحاشی کردند. غیرت و شرف من هیچ وقت اجازه کم کاری نمی‌دهد اما برخی به من فحاشی کردند.

رحمانی در مورد اینکه این فحاشی‌ها برنامه‌ریزی شده بود، تصریح کرد:‌ برخی از آن افراد عصبی شده بودند. البته بعد از مدتی با همین افراد هم رابطه خوبی پیدا کردم در کل از همه آذری‌ها ممنونم.

وی در مورد اینکه برخی از هواداران استقلال خواهان ماندن او هستند، تصریح کرد:‌ چه بگویم از شب گذشته در فضای مجازی خیلی‌ها به من لطف کردند و دوست داشتند در این تیم بمانم. از هواداران می‌خواهم من را هم درک کنند. چرا باید یک میلیارد تومان دریافت کنم بعد مشکلاتی به وجود بیاید. امیدوارم در نهایت شرایطی فراهم شود که دوباره روزی به استقلال بازگردم.


OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار
پر بحث ترین مطالب

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011