امروز : دوشنبه 1397/2/03 - 2018 April 23
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 133123 زمان انتشار: 22 بهمن 1395 10:46:00

درخواست هنگفت دورتموند برای اوبامیانگ

سایت گل ادعا کرد که باشگاه بروسیا دورتموند برای فروش پیر امریک اوبامیانگ به رئال مادرید، مبلغ 70 میلیون یورو را برای فروش او در نظر گرفته است.​​​​​​​
 درخواست هنگفت دورتموند برای اوبامیانگ

به گزارش فوتبال آنلاین ،سایت گل ادعا کرد که باشگاه بروسیا دورتموند برای فروش پیر امریک اوبامیانگ به رئال مادرید، مبلغ 70 میلیون یورو را برای فروش او در نظر گرفته است.​​​​​​​


 این ستاره گابنی بارها از علاقه اش برای بازی در رئال مادرید گفته و به تازگی اعلام کرد که در تابستان پیش رو دورتموند را ترک خواهد کرد اما مدیران این باشگاه قصد ندارند که به راحتی این مهاجم گلزن را از دست بدهند.
 
سایت گل ادعا کرد که اوبامیانگ به مدیران دورتموند گفته از صحبت هایش بد برداشت شده و همین به مدیران این باشگاه این امیدواری را داده تا بتوانند تصمیم نهایی را در مورد آینده اوبامیانگ با خیال راحت تر بگیرند.
 
درخواست هنگفت دورتموند برای اوبامیانگ

هانس یواخیم واتسکه، نایب رئیس باشگاه دورتموند، به تازگی به کیکر گفت:" ما برای فروش اوبامیانگ تحت فشار نیستیم. او تا 2020 قرارداد دارد. اگر پیشنهادی برسد، ما مذاکره خواهیم کرد. او را ارزان نمی فروشیم."
 
این در حالی است که رئالی ها هم بارها برای خرید اوبامیانگ ابراز امیدواری کردند و به دقت شرایط او را زیر نظر دارند. این مهاجم گابنی در سه فصل گذشته 85 گل به ثمر رسانده اما برخی معتقدند که شاید او نتواند کارایی مشابهی در ترکیب تیم زین الدین زیدان داشته باشد.


کلمات کلیدی: دورتموند , اوبامیانگ ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011