امروز : سه شنبه 1396/3/02 - 2017 May 23
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 133400 زمان انتشار: 29 بهمن 1395 14:34:00
برنامه دیدارهای پایانی جام جهانی کشتی آزاد؛

جذاب،سخت و نفسگیر/ایران و آمریکا در فینال جام جهانی کشتی

تیم های ملی کشتی ایران و آمریکا در دیداری حساس و سخت برای کسب عنوان قهرمانی جام جهانی به مصاف هم می روند.
جذاب،سخت و نفسگیر/ایران و آمریکا در فینال جام جهانی کشتی

 به گزارش فوتبال آنلاین ،  تیم های آمریکا و ایران هر کدام با کسب ۳ پیروزی به عنوان تیم های نخست گروه های A و B راهی دیدار فینال جام جهانی کشتی آزاد شدند.

آمریکا در مرحله گروهی ابتدا ۷ بر یک گرجستان را برد سپس با نتیجه ۶ بر ۲ از سد روسیه گذشت و در روز دوم رقابت ها نیز در دیداری سخت با نتیجه ۴ بر۴ و با امتیاز فنی ۲۰ بر ۱۴ مقابل آذربایجان پیروز شد و به فینال رسید.
در گروه B نیز ایران ابتدا ۸ بر صفرترکیه را برد سپس با همین نتیجه هند را برد.ایران در سومین مصاف خود امروز(جمعه) با حساب ۷ بر یک مغولستان را از پیش رو برداشت و به عنوان سرگروه راهی فینال شد.
مصاف ایران و آمریکا در فینال جام جهانی از ساعت ۱۷ و پانزده دقیقه بعدازظهر امروز(جمعه) در سالن امام خمینی کرمانشاه برگزار می شود.
دیدار رده بندی نیز میان ترکیه و آذربایجان از ساعت ۱۶ برگزار می شود.
تیم های روسیه و مغولستان برای عنوان پنجمی مصاف می کنند و هند و گرجستان هم برای رسیدن به جایگاه هفتمی به مصاف هم می روند.

نتایج کامل رقابت های مقدماتی به شرح زیر است:

دور اول:
گروه A:
آذربایجان ۴، برنده – روسیه ۴ (دو تیم در امتیاز مثبت مساوی شدند اما امتیاز فنی تیم آذربایجان ۳۲ به ۲۹ بود)
آمریکا ۷- گرجستان یک
گروه B:
ایران ۸- ترکیه صفر
مغولستان ۷- هند یک
دور دوم:
گروه A:
آمریکا ۶- روسیه ۲
آذربایجان ۵- گرجستان ۳
گروه B:
ایران ۸- هند صفر
ترکیه ۵- مغولستان ۳
دور سوم:
گروه A:
روسیه ۵- گرجستان ۳
آمریکا ۴ برنده- آذربایجان ۴ (امتیاز مثبت ۲۰ به ۱۴)
گروه B:
ایران ۷ – مغولستان یک
ترکیه ۷- هند یک


نتایج انفرادی دیدارهای مقدماتی روز نخست (پنج شنبه) به شرح زیر است:

دور اول:

گروه A:

آذربایجان، برنده ۴- روسیه ۴ (اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: گئورگی ادیراشویلی ۲- آرتم گبکوف، برنده ۵
۶۱ کیلوگرم: علی رحیم زاده، برنده ۶- جمال اوتار سلطانوف ۶
۶۵ کیلوگرم: حاجی علی اف، برنده ۲- آلان گوگایف یک
۷۰ کیلوگرم: داوید سوینیوچیخانوف ۶- ماگومدحبیب کادیماگمدوف، برنده ۱۰
۷۴ کیلوگرم: جبرئیل حسن اف، برنده ۶- رادیک ولیف ۲
۸۶ کیلوگرم: شریف شریف اف یک – ولادیسلاوف والیف، برنده ۲
۹۷ کیلوگرم: ماگومد گادژیف یک- رسول ماگومدوف، برنده ۲
۱۲۵ کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف، برنده ۸- ولادیسلاو بایتسایف یک

آمریکا ۷- گرجستان یک (اسامی تیم آمریکا در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: آنتونی راموس، برنده ۶- اوتاری گوگاوا یک
۶۱ کیلوگرم: لوگان استیبر، برنده ۷- شوتا فارتنادزه ۴
۶۵ کیلوگرم: فرانک مولینارو، برنده ۱۰- ایوریکو جولاکیدزه یک
۷۰ کیلوگرم: جیمز گرین، برنده ۱۰- لوان کلیخاشویلی صفر
۷۴ کیلوگرم: جردن باروز، برنده ۲- جامبر کویلاشویلی ۲
۸۶ کیلوگرم: دیوید تایلور، برنده ۸- داتو مارساگیشویلی ۳
۹۷ کیلوگرم: کایل اسنایدر، برنده ۱۱- زویادی مترولی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: زاچ ری صفر – گنو پتریاشویلی، برنده ۱۳

گروه B:
ایران ۸- ترکیه صفر
۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی ۶ – سزار آکگول صفر
۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور ۷- چنگیز اردوغان ۵
۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری ۵- صفا آکسوی ۲
۷۰ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی ۴- یاکوپ گور صفر
۷۴ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی ۱۲- اسلام کلیچ ۱۰
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی ۱۱- سردار بوکه یک
۹۷ کیلوگرم: امیر محمدی ۱۰- فاروک آکویون صفر
۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی ۱۰ – سلیم ارکان صفر


مغولستان ۷- هند یک (اسامی تیم هند در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: زانابازار زاندانبود، برنده – بدون نماینده
۶۱ کیلوگرم: تولگا توموراوچیر، برنده ۴- هارپول ۲
۶۵ کیلوگرم: باتمانگای باتچولون، برنده ۳- باجرانگ یک
۷۰ کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک، برنده ۴- آمیت کومار دهانخوار ۳
۷۴ کیلوگرم: آنخبایار باتچولون، برنده ۸- جیتیندر ۷
۸۶ کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو ۷ – دیپاک، برنده ۸ ضربه فنی
۹۷ کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان، برنده ۱۴- روبلجیت رانجی ۶
۱۲۵ کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن، برنده ۳ – کریشان صفر

دور دوم:

گروه A:
روسیه ۲ – آمریکا ۶ (اسامی تیم روسیه در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: آرتم گبکوف، برنده ۶- آنتونی راموس ۲
۶۱ کیلوگرم: ویکتور راسادین ۴ – لوگان استیبر، برنده ۷
۶۵ کیلوگرم: چرمان والیف، برنده ۴ – فرانک مولینارو ۴
۷۰ کیلوگرم: ماگومد حبیب کادیماگمدوف ۶ - جیمز گرین، برنده ۸
۷۴ کیلوگرم: آتساماز ساناکویف یک – جردن باروز، برنده ۱۰
۸۶ کیلوگرم: ولادیسلاو والیف ۴ – دیوید تیلور، برنده ۱۴
۹۷ کیلوگرم: یوری بلونوفسکی ۲ – کایل اسنایدر، برنده ۱۱
۱۲۵ کیلوگرم: موخاماگاژی ماگومدوف یک – زاچ ری، برنده ۴

آذربایجان ۵ – گرجستان ۳ (اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: ماهیر امیرارسلان اف ۵– اوتاری گوگاوا، برنده ۵
۶۱ کیلوگرم: علی رحیم زاده، برنده ۱۲ – گئورگی روازیشویلی یک
۶۵ کیلوگرم: حاجی علی اف، برنده ۱۲  - ایوریکو جولاکیدزه صفر
۷۰ کیلوگرم: داوید سوینیوچخانوف، برنده ۷ – کنستانتین خابالاشویلی ۵
۷۴ کیلوگرم: جبرئیل حسن اف، برنده ۵- جامبر کویلاشویلی صفر
۸۶ کیلوگرم: شریف شریف اف ۲- داویت خوتسیشویلی، برنده ۲
۹۷ کیلوگرم: اصلان بک آلبوروف، برنده ۱۰- زویاد مترولی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف ۷- گنو پتریاشویلی، برنده ۱۳

گروه B:
ترکیه ۵ – مغولستان ۳ (اسامی تیم ترکیه در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: سزار آکگول، برنده ۶ ضربه فنی – سودنومداش باتبولد ۶
۶۱ کیلوگرم: چنگیزخان اردوغان، برنده ۴ - نیام اوچیر انخسایخان ۲
۶۵ کیلوگرم: صفا آکسوی، برنده ۹ - باتمانگای باتچولون ۳
۷۰ کیلوگرم: یاکوپ گور صفر - مانداراخان گانزوریک، برنده ۶
۷۴ کیلوگرم: اسلام کیلیچ، برنده ۱۲ ضربه فنی - آنخبایار باتچولون یک
۸۶ کیلوگرم: سلیم یاشار، برنده ۱۰ - اونوربات پوریوجاو یک
۹۷ کیلوگرم: فاروک آکویون ۴ - باتزول اولزیسایخان، برنده ۷
۱۲۵ کیلوگرم: رضا ایلدیریم ۲ - زولبو ناتساگسورن، برنده ۶

ایران ۸ - هند صفر
۵۷ کیلوگرم: یونس سرمستی، برنده - نماینده ندارد
۶۱ کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور، برنده ۴ ضربه فنی - هارفول ۲
۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری، برنده ۹- باجرانگ ۲
۷۰ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده ۱۱- آمیت کومار دهانخار صفر
۷۴ کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده ۸ - جیتیندر ۲
۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی، برنده ۱۰ – دیپاک صفر
۹۷ کیلوگرم: حسین شهبازی، برنده ۱۰ – روبلیجت رانجی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی، برنده – کریشهان (حریف هندی کشتی نگرفت)

دور سوم:

گروه A:
روسیه ۵- گرجستان ۳ (اسامی تیم روسیه در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: زلیم خان آباکاروف، برنده ۱۰ - بکا بوجیاشویلی ۲
۶۱ کیلوگرم: ویکتور راسادین، برنده ۱۴ – شوتا فارتنادزه ۴
۶۵ کیلوگرم: چرمان والیف، برنده ۱۲- ایوریکو جولاکیدزه ۷
۷۰ کیلوگرم: علی بک آکبایف ۲- کنستانتین خابالاشویلی، برند ه۲
۷۴ کیلوگرم: رادیک والیف ۲- جاکوب ماکاراشویلی، برنده ۴
۸۶ کیلوگرم: احمد ماگامایف، برنده ۱۰ - داویت خوتسیشویلی ۲
۹۷ کیلوگرم: رسول ماگومدوف، برنده ۴- زویاد مترولی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: ماگومد حاجی ماگومدوف ۲- گنو پتریاشویلی، برنده ۱۳

آذربایجان ۴- آمریکا ۴، برنده امتیاز مثبت ۲۰ به ۱۴ به نفع آمریکا (اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: گئورگی ادیراشویلی، برنده ۳ – آنتونی راموس ۲
۶۱ کیلوگرم: علی رحیم زاده ۱۱ – لوگان استیبر، برنده ۱۲
۶۵ کیلوگرم: حاجی علی اف، برنده ۴- فرانک مولینارو یک
۷۰ کیلوگرم: داوید سوینیوچخانوف صفر - جیمز گرین، برنده ۱۰
۷۴ کیلوگرم: مراد سلیمان اف ۵ - جردن باروز، برنده ۴ (سلیمان اف سه اخطاره شد)
۸۶ کیلوگرم: شریف شریف اف ۲- دیوید تایلور، برنده ۱۲
۹۷ کیلوگرم: اصلان بک آلبوروف، برنده ۵- کایل اسنایدر ۴
۱۲۵ کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف، برنده ۳- نیکولاس گویازدوفسکی یک

گروه B:
ایران ۷- مغولستان یک
۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی، برنده ۷- زانابازار زاندانبود ۶
۶۱ کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور، برنده ۴- تولگا تموراوچیر صفر
۶۵ کیلوگرم: مهدی یگانه جعفری ۳ – باتمانگای باتچولون، برنده ۴
۷۰ کیلوگرم: حامد رشیدی، برنده ۱۰- مانداراخان گانزوریک صفر
۷۴ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی، برنده ۱۰- آناخبایار باتچولون صفر
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی، برنده ۱۳- انوربات پروجاو ۲
۹۷ کیلوگرم: امیر محمدی، برنده ۴ ضربه فنی – باتزول اولزیسایخان یک
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی، برنده ۵- زلبو ناتساگسورن صفر

هند یک – ترکیه ۷ (اسامی تیم هند در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: سزار آکگول، برنده- بدون حریف
۶۱ کیلوگرم: چنگیزخان اردوغان- هارفول، برنده (به دلیل مصدومیت حاضر نشد)
۶۵ کیلوگرم: صفا آکسوی، برنده ۱۰- باجرانگ صفر
۷۰ کیلوگرم: یاکوپ گور، برنده ۱۰- آمیت کومار دهانخار صفر
۷۴ کیلوگرم: اسلام کیلیچ، برنده ۱۱- جیتیندر صفر
۸۶ کیلوگرم: سلیم یاشار، برنده ۹- دیپاک ۲
۹۷ کیلوگرم: فاروک آکویون، برنده ۱۱ – روبلجیت رانجی ۳
۱۲۵ کیلوگرم: سلیم ارکان، برنده – کریشهان (به دلیل مصدومیت حاضر نشد)

منبع: ایسنا
کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011