امروز : چهارشنبه 1397/3/30 - 2018 June 20
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 134365 زمان انتشار: 30 اسفند 1395 20:57:00

دایی – کریمی؛ برخورد از نوع اینستاگرامی

من بیشتر دنبال کننده دارم یا تو؟ باور کنید این سوال می تواند کودکانه ترین بهانه برای دعوا باشد!
 دایی – کریمی؛ برخورد از نوع اینستاگرامی
به گزارش فوتبال آنلاین   اینستاگرام حالا شبکه ای مجازی و اجتماعی محسوب می شود که به سرعت در میان قشر جوان و حتی سن و سال دارتر فراگیر شده. اینستاگرام البته کاربرد بسیار زیادی در ورزش هم دارد به گونه ای که هر یک از ورزشکاران مطرح با داشتن یک صفحه رسمی اینستاگرام حالا برای خودشان یک رسانه شده اند و اخبار مهم را با هوادارانشان در میان می گذارند.
 
شاید برای شما جالب باشد که بدانید در پایان سال 95 علی دایی در صدر پرطرفدارترین ورزشکاران ایرانی در اینستاگرام قرار دارد. او دو میلیون و صد هزار دنبال کننده در این شبکه مجازی برای خود می بیند این در حالی است که علی کریمی حدود 70 هزار دنبال کننده کمتر از او دارد. البته علی کریمی پیش از این از علی دایی جلوتر بود اما دنبال کننده های دایی به تدریج زیادتر شدند تا اینکه وی از مرز دو میلیون نفر دنبال کننده گذشت و در صدر پرطرفدارترین ورزشکاران ایرانی در اینستاگرام ایستاد.
 
این موضوع باعث واکنش علی کریمی شد. او مدعی بود که بخشی از هواداران علی دایی غیر واقعی هستند و خریداری شده اند! اما صفحه فیسبوک منتسب به علی دایی که از سوی بهمن دهقان نماینده تام الاختیار او مدیریت می شود با تقبیح ادعای علی کریمی اعلام کرد که هواداران علی دایی یک شبه زیاد نشده اند و در دو ماه ابتدایی زمستان هر روز به طور متوسط 4500 نفر دنبال کننده او می شده اند. این بیانیه در ادامه آورد علی دایی هرگز به خود اجازه راه انداختن بحث های کودکانه ای مثل فیک بودن تعداد دنبال کننده های اینستاگرام هیچ کسی را نمی دهد چون در شان او نیست.
 
 
جام جم آنلاین
کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011