امروز : یکشنبه 1397/2/30 - 2018 May 20
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 136200 زمان انتشار: 29 اردیبهشت 1396 11:10:00

"جامعه ورزش مانند همیشه این بار هم در صحنه حاضر می‎شوند"

مربی و پیشکسوت فوتبال خوزستان با بیان این که جامعه ورزش مانند همیشه در صحنه حاضر می شود، گفت: امروز همه باید با تمام وجود در انتخابات و پای صندوق های رای حاضر شویم و صف‌های عریض و طویل را تشکیل دهیم.
"جامعه ورزش مانند همیشه این بار هم در صحنه حاضر می‎شوند"

به گزارش فوتبال آنلاین  سیاوش بختیاری‎زاده در خصوص لزوم حضور گسترده مردم در انتخابات امروز، اظهار کرد: وصیت حضرت امام (ره) این بود که همیشه پای کار باشیم و در این زمینه صحبت بسیار مهمی که داشتند، این بود که "نگذارید انقلاب دست نااهلان نظام بیافتد" و این یعنی، همه باید در روز انتخابات با تمام وجود پای صندوق های رای حاضر شویم.

وی بیان کرد: ‌امروز همه باید صف‌های عریض و طویل انتخابات را تشکیل دهیم تا بتوانیم به خوبی با جان و دل به وصیت امام (ره) عمل کرده باشیم. همچنین حضرت آقا فارغ از این که چه کسی در انتخابات پیروز یا بازنده شود، تاکید می‌کنند که حتما پای صندوق‌های رای حاضر شویم و همچنین تاکید دارند که وظیفه و حق هر ایرانی است که پای صندوق‌های رای برود، چرا که اگر حضور پیدا نکنیم، یعنی حق خودمان را با دست خودمان پایمال کرده ایم و اجازه داده‌ایم که دیگران برای ما تصمیم بگیرند.

این مربی فوتبال عنوان کرد: ‌با توجه به هجمه‌هایی که هر روز دشمنان علیه نظام و کشور ایجاد می‌کنند، حضور پای صندوق‌های رای می‌تواند تو دهنی محکمی بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان باشد.

وی افزود: مردم طی چند روز گذشته با شور و شعفی که داشته‌اند، نشان داده‌اند که ان شاءالله بار دیگر شاهد بالاترین حضور پس از انقلاب، این بار در امروز 29 اردیبهشت‎ماه سال 1396 و مطمئنا شاهد صف‌های بسیار طویلی خواهیم بود.

بختیاری‌زاده با بیان این که جامعه ورزش هم مانند همیشه در صحنه حاضر می‌شود، گفت: در کنار این حضور گسترده، انتخاب افراد اصلح بسیار مهم است و مطمئنا هر فردی که ملت ایران در نهایت انتخاب می‌کند، مسیر و هد‎ف نظام خواهد بود.

وی بیان کرد: وقتی شخص اصلح در راس قوه اجراییه کشور قرار گرفت، ملت نیز با تمام وجود پشت سر او قرار می‌گیرد تا بتوانیم اهداف سیاسی و اجتماعی کشور را به خوبی پیش ببریم.

 

ایسنا

کلمات کلیدی: جامعه ورزش , فوتبال ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011