امروز : یکشنبه 1397/4/31 - 2018 July 22
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 137706 زمان انتشار: 13 تیر 1396 12:23:00

آخرین اظهار نظر طارمی در مورد جدایی

امروز هم مذاکرات طارمی با مسئولین باشگاه بی نتیجه ماند.
آخرین اظهار نظر طارمی در مورد جدایی

به گزارش فوتبال آنلاینطارمی صبح امروز در تمرینات تیم پرسپولیس شرکت نکرد اما برای مشخص شدن آینده اش به باشگاه رفت.
یکی ازمسئولین باشگاه پرسپولیس در این رابطه گفت: وضعیت این بازیکن یرای ماندن یا رفتین به اروپا قطعی نشده است. طی مذاکراتی که با طارمی انجام شده به این بازیکن مهلت داده شد تا در مورد ماندن یا جدایی اش از تیم تصمیم گیری کند .

به نقل از مسئولین باشگاه علت عدم حضور طارمی در تمرین امروز نامشخص بود، وضعیت این بازیکن و مهلت چند روزه برای جواب دادن به باشگاه برای قطعی شدن وضعیتش بود که صبح امروز برای اعلام نظر قطعی مبنی بر مشخص شدن وضعیتش در باشگاه پرسپولیس حاضر شده است.
باشگاه پرسپولیس همچنین اعلام کرد صبح فردا بازیکنان راهی اوکراین می شود اما درلیست اسامی بازیکنان ، اسم طارمی قید نشده است وبه محض توافق این بازیکن با پرسپولیس امکان حضور طارمی در اردوی اکراین فراهم می شود.
مهدی طارمی پاسپورتش را به باشگاه تحویل نداده و حتی با قطعی شد ن و ماندن این بازیکن ، امکان همراهمی اش برای اردوی اوکراین در صبح فردا به همراه تیم وجود ندارد.با این وجود باشگاه پرسپولیس اعلام کرد در صورت توافق در روزهای اینده امکان اضافه شدن طارمی به اردوی اوکراین وجود دارد.

طارمی پس از اتمام جلسه اش با پرسپولیس گفت:هنوز هیچ چیز مشخص نیست.آینده ام را به خدا سپردم.انشاالله بزودی تکلیفم مشخص خواهد شد.

کلمات کلیدی: طارمی ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011