امروز : یکشنبه 1397/4/31 - 2018 July 22
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 137931 زمان انتشار: 21 تیر 1396 20:17:00

رونالدو و تنهایی بی سابقه در رئال مادرید

تمام دوستان صمیمی و بازیکنانی که از طریق ایجنت با رونالدو وجه اشتراکی داشتند، از رئال مادرید جدا شده اند.
رونالدو و تنهایی بی سابقه در رئال مادرید

به گزارش فوتبال آنلاین کریستیانو رونالدو 8 سال پس از حضورش در رئال مادرید، تنهاتر از همیشه به نظر می رسد. او حالا تنها بازیکن سوپرایجنت معروف دنیا، «ژرژ مندس» در رئال مادرید است.

در چند هفته اخیر مندس ماموریت داشت تا زمینه جدایی بازیکنانی چون په په، خامس و کوئنترائو را فراهم کند. هر سه از صمیمی ترین دوستان رونالدو بودند.

 

 

 

 

رونالدو که به داشتن روابط محدود و بسته با هم تیمی هایش مشهور است، اغلب وقت خود را با په په و کوئنترائو می گذراند و روابطی صمیمی نیز با خامس داشت. او البته با تمام بازیکنان رئال ارتباط خوبی دارد ولی صمیمیت او با پرتغالی های رئال و خامس چیز دیگری بود.

 

په په پس از اینکه بر سر تمدید قرارداد با رئال به توافق نرسید، سرانجام راهی بشیکتاش شد. کوئنترائو به صورت قرضی راهی اسپورتینگ لیسبون شد و خامس نیز روز گذشته با قراردادی دو ساله و قرضی به بایرن مونیخ پیوست.

 

 

 

 

در چند سال گذشته نیز بازیکنانی چون دی مایا و کاروالیو که با رونالدو صمیمی بودند و ایجنت هر دوی آنها نیز مندس بود از رئال جدا شدند. به اینها همچنین ژوزه مورینیو را نیز می توان اضافه کرد.

 

مندس حتی زمینه برای انتقال سه بازیکن جوان به نام های فابینیو، پدرو مندس و آلیپیو به رئال را فراهم کرد ولی فابینیو پس از یک سال حضور در رئال به موناکو پیوست و دو بازیکن دیگر از تیم دوم رئال نتوانستند به تیم اول رئال راه یابند تا راهی دیگر در پیش بگیرند.

 

 

 

 

رونالدو در شرایطی از دو هفته دیگر به تمرینات رئال باز می گردد که شایعات جدایی او از رئال به دلیل اتهامات مالیاتی دادستانی مادرید رنگ باخته اند. او از فصل آتی کاپیتان سوم رئال خواهد بود و نقشی مهمتر از گذشته در رختکن کهکشانی ها بر عهده می گیرد.

کلمات کلیدی: رونالدو ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011