امروز : پنجشنبه 1397/6/29 - 2018 September 20
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 138434 زمان انتشار: 07 مرداد 1396 12:57:00

شغل دوم سرمربی استقلال کدام است شما قضاوت کنید؟

تیم فوتبال استقلال تهران در اولین بازی لیگ برتر فوتبال 3 امتیاز با ارزش را از دست داد تا در شروع لیگ با چالش انتقاد پیشکسوتان مواجه شود.
شغل دوم سرمربی استقلال کدام است شما قضاوت کنید؟

به گزارش فوتبال آنلاین  تیم فوتبال استقلال در حالی شب گذشته مقابل تیم صنعت نفت آبادان در اولین بازی رقابت های لیگ برترهفدهم، شکست را تجربه کرد که این باخت می تواند تبعات بدی برای منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال داشته باشد چرا که هواداران این تیم پس از شکست سنگین آن هم مقابل العین امارات به طور حتم انتظار برد دارند نه باخت.

در هر صورت منصوریان اولین باخت را در کارنامه خود در لیگ هفدهم به ثبت رساند تا شروعی نا امید کننده را برای هواداران رقم بزند. شروعی که از همین ابتدای کار می تواند انتقادات بسیاری از پیشکسوتان این تیم را نیز به همراه داشته باشد.

 

شغل دوم سرمربی استقلال کدام است شما قضاوت کنید؟

البته در این میان برخی افراد نزدیک باشگاه استقلال عامل باخت را  آماده نبودن رحمتی و البته برنامه نداشتن سرمربی این تیم اعلام کردند و به نوعی آنها از مشغله کاری سرمربی و اینکه او وقت اضافی برای تیم داری ندارد هم صحبت هایی را مطرح می کنند و به نوعی ناراضی هستند. در این میان نیز اضافه شدن برخی مشاغل به حرفه سرمربی آبی ها باعث شده تا پیشکسوتان هم گلایه های خود را مطرح کنند.

در حال حاضر قدرت در دست منصوریاناست اما نباید ماجراهای سال گذشته باشگاه را فراموش کرد فراموش کرد، زمانی که صبر مدیران استقلال لبریز شد و اقدام به مصاحبه بر علیه سرمربی کردند، با این پیشامد مدیران طبق خواسته هواداران مجبور می شوند، سرمربی را برکنار کنند.

 

شغل دوم سرمربی استقلال کدام است شما قضاوت کنید؟

چند روز قبل از بازی با صنعت نفت آبادان،  منصوریان درگیر افتتاح فروشگاه جدیدش بود و این هفتمین فروشگاه وی محسوب می شود و شاید تمرکز علی منصوریان برای استقلال که فقط یک شعبه دارد کافی نبود.

رضا رجبی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شکست استقلال مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت:  یک بازیکن یا مربی باید تمرکز بالایی برای حضور در تیم داشته باشند. این طور نمی شود که یک مربی رستوران داری کند و بعد به مربیگری هم بپردازد.آقای منصوریان دو روز پیش از بازی مقابل صنعت نفت آبادان رستوران افتتاح کرده که من واقعا نمی دانم این آقا ندانسته این کار را انجام داده و یا در صورت آگاهی به تاریخ شروع بازی ها این مراس برگزار شده که در این صورت کار اشتباهی انجام داده است.

او بیان کرد: تیم استقلال حدود 30 میلیون هوادار دارد، من به عنوان یک استقلالی روز گذشته در آبادان تحقیر شدم و نمی توانم احوال هوادارنی که از نزدیک نظاره گر بازی بودند را درک کنم. با غرض ورزی به منصوریان انتقاد نمی کنم اما استقلال هیچ کار مثبتی مقابل حریف انجام نداد.

 

شغل دوم سرمربی استقلال کدام است شما قضاوت کنید؟

رجبی ادامه داد: نفرات گران قیمتی برای تیم خریدند و باعث شدند باشگاه زیر بدهی برود اما در نهایت مقابل تیم صنعت نفت شکست خوردند. از همه مهم تر اینکه منصوریان پس از بازی مصاحبه می کند و توپ را به زمین فدراسیون می اندازد. آقای منصوریان اگر فوتبال دیکتاتوری بود که مربیانی مثل شما در آن جایی نداشتند. بنابراین این فوتبال دیکتاتوری نیست در غیر این صورت مو را از ماست بیرون می کشیدند. فدراسیون به دلیل اعمال قانون دوری از رابطه بازیحالا از نظر این آقا دیکتاتور به حساب می آید؟ بهتر است کاردفنی و در راس آن منصوریان، نبود نورافکن و مجید حسینی را بهانه نکنند و به فکر سر و سامان دادن به تیم باشند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال افزود: اوضاع نابسامانی را برای تیم بوجود آوردند و امیدوارم افرادی همچون قریب و زمانی فکری به حال تیم کنند.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: شغل , دوم , سرمربی , استقلال ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011