امروز : دوشنبه 1397/2/31 - 2018 May 21
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 138639 زمان انتشار: 14 مرداد 1396 20:54:00

پشت پرده جدایی نیمار از بارسلونا/ نقش لیونل مسی در انتقال ستاره به پاریس

پدر مهاجم برزیلی پیشین بارسلونا ادعا کرد رفتار مدیران این باشگاه مانع از آن شده که وی برای متقاعد کردن فرزندش برای ماندن در نوکمپ تلاش کند.
پشت پرده جدایی نیمار از بارسلونا/ نقش لیونل مسی در انتقال ستاره به پاریس

به گزارش فوتبال آنلاین پدر نیمار که نقش نماینده حقوقی او را هم ایفا می‌کند، مدعی است که خواهان ماندن فرزندش در بارسلونا بوده اما مدیران باشگاه با رفتارشان او را از تلاش برای نگه داشتن این بازیکن 25 ساله در نوکمپ منمصرف کرده است.

 

دلیل منصرف شدن پدر نیمار از تلاش برای متقاعد کردن پسرش جهت ماندن در نوکمپ خودداری بارسلونا از پرداخت 26 میلیون یورویی بود که سال گذشته هنگام تمدید قرارداد طرفین به او به عنوان پاداش وفاداری وعده داده شد. باشگاه بارسلونا مدعی شده است که پاداش وعده داده شده به پدر نیمار در صورت ماندن وی در این باشگاه بوده است.

 

پدر نیمار به رادیو کادنا کوپه گفت: در شرایطی که باشگاه حاضر نبود پولی به ما بپردازد، از دست من هم کاری بر نمی‌آمد. من نمی‌توانم به کسی باج بدهم و هر دستوری را بپذیرم. به همین دلیل بود که بارسلونا حمایت مرا از دست داد. تا قبل از این ماجرا آنها از حمایت من برخوردار بودند و من هم تلاش داشتم که نیمار را برای ماندن متقاعد کنم اما با رویکردی که هیئت مدیره باشگاه نشان داد، من دیگر نمی‌توانستم از آنها حمایت کنم چون تناقض در حرف و عمل‌شان واضح و علنی بود و ما هرگز احساس نکردیم که آنها می‌‌خواهند به تعهدات‌شان پایبند بمانند.

 

پدر مهاجم برزیلی جدید پاری‌سن‌ژرمن سپس دلیل دیگری را برای جدایی فرزندش از آبی‌و‌اناری‌ها ذکر کرد. او اعتراف کرد که ستاره سابق سانتوس نمی‌توانست بازی زیر سایه بازیکنی بزرگتر از خودش مانند لیونل مسی را تحمل کند.

 

او تأکید کرد: تصور کنید در تیمی بازی می‌کنید که قهرمان اصلی آن هستید، نماد باشگاه محسوب می‌شوید و همه اعضای آن تیم می‌خواهند شما را به ستاره‌ای تبدیل کنند که نمی‌خواهید باشد. مسی ستاره بارسلونا است و همیشه ستاره این تیم خواهد ماند. تصور کنید چطور همه به نیمار می‌گفتند که باید زیر سایه مسی باشد و او رفت چون نمی‌‌خواست زیر سایه کسی باشد. شما باید حساب مسی را از بقیه جدا کنید. او نماد بارسلونا است. نیمار باید راه خودش را می‌رفت و این چالش را می‌پذیرفت. این گونه قضاوت‌ها درباره رابطه لئو و نیمار منصفانه نبود.

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011