امروز : جمعه 1398/1/30 - 2019 April 19
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 140767 زمان انتشار: 16 مهر 1396 13:18:00

سرمربی جدید استقلال؛ جدی نه بد اخلاق

مربی آلمانی استقلال جدی است اما بازیکنان او را حسابی دوست دارند.
 سرمربی جدید استقلال؛ جدی نه بد اخلاق

به گزارش فوتبال آنلاین وینفرد شفر روز گذشته دومین جلسه تمرینی استقلال را زیر نظر گرفت و با رفتارهای متفاوت خود حسابی بازیکنان را به خود علاقه مند کرد.

 

آنهایی که شفر را می شناسند می گوید او استاد کارهای روانی است، او بیشتر از کارهای تاکتیکی روی مسائل روانی بازیکنان کار می کند تا آنها در بهترین سطح کارشان را دنبال کنند.

 

شفر در تمرینات بسیار جدی است و وقتی با بازیکنان در مورد مسائل تاکتیکی حرف می زند اصلا شوخی ندارد. در تمرین روز گذشته وقتی شفر متوجه عدم تحرک بعضی از بازیکنان تیمش شد به آنها گفت: دنبال توپ بدوید، نایستید، بدوید تا در زمین بازی فضا ایجاد شود و مدافعان حریف خسته شوند. شبیه پیرمردها نباشید و دائم در زمین بازی بدوید. وقتی می می بینید بازیکن خودی توپ دارد، سمت او بروید و اجازه ندهید تنها باشد. از قرار گرفتن در مسیر توپ فرار نکنید.

 

اما او وقتی هم که می خواهد خستگی را از تن بازیکنانش خارج کند از شوخی های جالبی استفاده می کند؛ مثل تمرین آوازخوانی روز گذشته که برای بازیکنان حسابی جالب بود.

 

موضوع این است که بازیکنان استقلال حسابی با سرمربی آلمانی تیم خود ارتباط برقرار گرفته اند و به نظر تغییر سرمربی در این تیم نقش مثبتی ایفا کرده است.

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار
پر بحث ترین مطالب

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011