امروز : یکشنبه 1397/4/31 - 2018 July 22
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 140854 زمان انتشار: 18 مهر 1396 12:38:00

دلیل اصلی خداحافظی اسطوره ایتالیایی ها / میخواهم به همسرم رسیدگی کنم

پیرلو که یکی از بزرگ ترین اسطوره های تاریخ فوتبال ایتالیاست همین چند روز پیش اعلام کرد همزمان با پایان لیگ حرفه ای آمریکا که دسامبر است کفش ها را می آویزد و برای همیشه از فوتبال کنار می کشد.
دلیل اصلی خداحافظی اسطوره ایتالیایی ها / میخواهم به همسرم رسیدگی کنم

به گزارش فوتبال آنلاین و به نقل از fourfourtwo ، پیرلو در سال های اخیر یکی از محبوب ترین ستاره های فوتبال ایتالیا بود، حتی وقتی کم کم افت کرد و حتی وقتی دیگر نشانی از آن ستاره درخشان نبود. پیرلو با وجود کوچ از فوتبال ایتالیا و یوونتوس به آمریکا رفت باز هم محبوبیت خود را حفظ کرد. حالا که پیرلو اعلام بازنشستگی کرده است خیلی از هوادارانش ناراحت شده اند. اما پیرلو اکنون می گوید که حالا وقت بیشتری برای همسرش دارد، کسی که در تمام سال های ازدواج به خاطر فوتبالیست بودن شوهرش در بسیاری از اوقات در خانه تنها مانده است.

پیرلو صریحا اشاره می کند که همسرش دیگر نمی تواند در برابر تنهایی مقاومت کند. او گفت: «فوتبال برای بیشتر از 20 سال تمام زندگی من بود اما حالا می خواهم از زندگی لذت بیشتری ببرم و به همسرم بیشتر رسیدگی کنم.»

پیرلو غیر مستقیم اشاره می کند که همسرش دچار افسردگی هم شده بود به خصوص پس از تولد دوقلوهایشان. او گفت: «میخواهم شادی را به زندگی همسرم برگردانم. می خواهم دوباره به او یادآوری کنم که یک زن است.»

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011