امروز : جمعه 1397/10/28 - 2019 January 18
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 142354 زمان انتشار: 19 دی 1396 13:07:00

مقانلو: فعلا بزرگانی هستند که باید بیایند و امتحان خود را پس بدهند/ آدم باید ریشه داشته باشد!

سرمربی سابق تیم ملی تکواندو گفت: فعلاً که برای سرمربیگری به من پیشنهادی نشده است، فعلاً بزرگانی هستند که باید بیاییندامتحان خود را پس بدهند تا ببینند که گرفتن مدال سخت یا آسان است.
مقانلو: فعلا بزرگانی هستند که باید بیایند و امتحان خود را پس بدهند/ آدم باید ریشه داشته باشد!

به گزارش فوتبال آنلاینبیژن مقانلو  در پاسخ به این سوال که در حال حاضر به چه برنامه‌ای مشغول هستید، گفت: من در تلاشم تا از تکواندو به دور نباشم و درگیر برنامه‌های خودم هستم، ۱۷ ژانویه راهی برزیل خواهم شد و به مدت یک هفته استاژ فنی در این کشور خواهم داشت. پس از آن راهی هند می‌شوم و به احتمال زیاد یک کلاس فنی نیز در سوئد برگزار خواهم کرد.

وی در واکنش به خبرهای اخیر در مورد احتمال تغییرات در رأس تیم ملی تکواندو اظهار داشت: ما عنوان قهرمانی جهان و آسیا را کسب کردیم، ۴ مدال در بازی‌های آسیایی و ۹ مدال طلا در بازی گرندپری به دست آوردیم و تیم ما جوان شد. انتظار می‌رفت که سال ۲۰۱۷ بتوانند نتایج مطلوب‌تری را کسب کنند اما شاهد بودیم که اینطور نشد. من فقط برای تکواندو آرزوی موفقیت می‌کنم، نمی‌دانم که قرار است چه تصمیماتی گرفته شود. اصلاً در جریان نیستم.

سرمربی سابق تیم ملی تکواندو در مورد اینکه نتایج و افتخاراتی که او از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ کسب کرده بود و دیده نشد، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم که چرا آقایان افتخاراتی که از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ که متعلق به تمام ملت ایران بود را دوست داشتند به فراموشی بسپارند. حالا امیدوارم که به اهدافشان و خواسته‌هایشان رسیده باشند اما هرچه بود به سود تکواندو نبود، در هر صورت من فکر می‌کنم تکواندو خیلی ضرر کرده است.

مقانلو در پاسخ به این سوال که آیا در صورت پیشنهاد مجدد سرمربی‌گری تیم ملی شما با این موضوع موافقت کردید یا خیر، گفت: در حال حاضر هستند آقایانی که بتوانند انجام وظیفه کنند حالا همه آقایان بیایند امتحان خود را پس بدهند. یک زمانی ما اینقدر مدال کسب می‌کردیم که می‌گفتند پتانسیل، طوری می‌گفتند پتانسیل که گویا آن مدال‌ها را به ما در مسابقات مختلف کادو می‌دادند اما حالا که به میدان آمده‌اند، می‌بینند که شرایط کاملاً متفاوت است. ما در سال ۲۰۱۷ تقریباً در تورنمنت‌های یک و دو موفق بودیم. در تورنمنت‌های ۴، ۸ و ۱۲ موفق نبودیم و وقتی نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که تنها یک نفر به نفرات قبلی ما در ۳ سال گذشته اضافه شده آن هم که فعلاً می‌گویند در حال کسب تجربه کردن است.

سرمربی سابق تیم ملی تکواندو در پاسخ به این سوال که پس قبول دارید که تکواندو در یک سال گذشته نتوانسته نتایج خوبی را کسب کند، عنوان کرد: من این موضوع را نمی‌گویم اما وقتی آمار یک سال گذشته را رصد می‌کنیم متوجه این موضوع می‌شویم. یک زمانی ما مدال‌های دنیا را درو می‌کردیم و می‌گفتند پتانسیل، یعنی تنها چیزی که دیده نمی‌شد، بنده بودم که فعالیت می‌کردم. بعد از آن هم آن اتفاقات و حاشیه‌ها بود که لطمه بزرگی به همه ما زد، من در آن لحظه گفتم صلاح به نفع هرکسی است من می‌روم. اصلاً من بد و شما خوب! انتظار داشتم که بچه‌ها را بهتر هدایت کنند، امیدوارم از این به بعد افرادی که می‌آیند بچه‌ها را بهتر هدایت کنند.

وی در پایان صحبت‌های خود با اشاره به اینکه هنوز خیلی‌ها مانده‌اند که باید امتحان خود را پس بدهند، گفت: فعلاً که برای سرمربیگری به من پیشنهاد نشده است، فعلاً بزرگانی هستند که آنها نیز باید بیایند و انجام وظیفه کنند و تا ببینیم که چه اتفاقی رخ می‌دهد. به هر حال عزیزانی هستند که باید بیایند امتحان خود را پس بدهند تا ببینند که گرفتن مدال آسان است یا سخت، انشاالله امتحان خود را پس بدهند و اگر پس از آن فرصت شد ببینیم چه می‌شود. من فقط این را می‌گویم که آدم باید ریشه داشته باشد و به تفکرات خود اعتماد و اعتقاد داشته باشد.

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011