امروز : جمعه 1397/10/28 - 2019 January 18
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 142356 زمان انتشار: 19 دی 1396 13:16:00

یاغی! قربانی جدید استقلال بدون خونریزی

پاسکاری منصوریان به افتخاری، افتخاری به شفر و شفر به پزشک تیم فقط یک قربانی داشت آن هم مجتبی جباری یاغی سال‌های نه چندان دور استقلال بود.
 یاغی! قربانی جدید استقلال بدون خونریزی

به گزارش فوتبال آنلاین مجتبی جباری که در ابتدای فصل با کلی سر و صدا به تیم فوتبال استقلال ملحق شد در نهایت در میانه‌های راه با استقلالی‌ها به مشکل برخورد تا جایی که نه علیرضامنصویان و نه هیچ یک از مدیران آبی پوش زیر بار کنار گذاشته شدن این بازیکن  نرفتند.

در نهایت جباری بازیکن آبی پوشان هم پس از اتفاقاتی که برایش رقم خورد ساکت ننشست و با حضور در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال با شکایتی خواستار دریافت مطالباتش از استقلال شد. شکایتی که باعث شد استقلالی‌ها در یک نشست 2 طرفه دفاعیاتی را ارائه دهند، اما پس از این موضوع کمیته تعیین وضعیت برای بررسی بیشتر موضوع از افرادی که در کنار گذاشتن جباری از تمرینات تیم دخیل بودند خواست تا با حضور در این کمیته توضیحات خود را ارائه دهند.

اما هر چه که بود در طول زمانی که جباری از تیم کنار رفته هیچ فردی از استقلال زیر بار نمی‌رود که جدایی قطعی این بازیکن را اعلام کند. حتی به نظر می‌رسد مدیران استقلال با حضور وینفردشفر خواستند که توپ را در زمین این مربی بیاندازند تا او اعلام کند که جباری را نمی‌خواهد. اما هر مربی‌ای از جمله شفر آلمانی آنقدر دانش دارد که با فکر سنجیده این بازیکن را در لیست مازاد بگذارد و آن هم تایید مصدومیت جباری توسط پزشک تیم است. پزشکی که او هم این روز‌ها زیر بار نمی‌رود تا بگوید جباری مصدوم است چرا که اگر یادمان باشد این پزشک در ابتدای فصل با آمدن این بازیکن به جمع آبی پوشان مخالفت کرد.

 استقلالی‌ها باید در مشخص کردن وضعیت جباری آن هم درست هنگامی که شفر نیاز  دارد تا لیست خود را خالی کند تا  بازیکن جدید جذب کنند اقدامی را در دستور کار قرار دهند چرا که هر چه باشد جباری بازیکن استقلال است و تنها راه آن‌ها برای جدایی این بازیکن همان حفظ حرمت و احترام و البته استناد به جوابیه ایفمارک در ابتدای فصل در مورد جباری است.

به این ترتیب این روز‌ها مدیران استقلال به جای اینکه شمشیر را از رو ببندند به دنبال راه حلی هستند تا در کمال احترام جدایی قطعی جباری از استقلال را رقم بزنند تا او سومین گزینه خروجی آبی‌ها لقب بگیرد.

 انتهای پیام/

آخرین وضعیت مجتبی جباری در استقلال

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011