امروز : چهارشنبه 1397/8/23 - 2018 November 14
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 142366 زمان انتشار: 20 دی 1396 11:56:00

حیدری: مدیریت قهرمانان کار ساده‌ای نیست/ امیدوارم خادم یکپارچگی و انسجام را به کشتی آزاد برگرداند

رئیس فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی گفت: نبود یک مدیریت واحد و فراگیر در کشتی آزاد مشکلی بود که دیده بودم که امیدوارم حضور خادم بتواند آن یکپارچگی و انسجام را بار دیگر در بدنه کشتی آزاد در تمام رده‌های سنی ایجاد کند.
حیدری: مدیریت قهرمانان کار ساده‌ای نیست/ امیدوارم خادم یکپارچگی و انسجام را به کشتی آزاد برگرداند

به گزارش فوتبال آنلایندرباره مسئولیت همزمان رسول خادم در بخش فنی و ریاست فدراسیون گفت: مربیان خوبی در کشتی آزاد داریم، اما نکته‌ای که وجود دارد این است که قهرمانانی که موفق به کسب مدال در رویدادهایی مثل بازی‌های المپیک و جهانی می‌شوند به لحاظ شهرت و موقعیت اجتماعی در شرایط خاصی قرار دارند. بنابراین باید شخصیتی به عنوان سرمربی هدایت این افراد را در دست بگیرد که بتواند قهرمانان را مدیریت کند.

دارنده شش مدال کشتی آزاد المپیک و جهان ادامه داد: اداره قهرمانان ملی مانند امثال حسن یزدانی و کمیل قاسمی و حفظ آنها اهمیت بسزایی دارد. فردی باید آموزش این قهرمان را برعهده بگیرد که بتواند آنها را بخوبی مدیریت کند؛ بنابراین سرمربیگری تیم ملی کار ساده‌ای نیست. فعالیت در هر دو بخش ریاست فدراسیون و سرمربیگری تیم ملی کار سختی است، اما خادم این توانایی را دارد و در گذشته هم نشان داده است که از پس هر دوی آن برخواهد آمد.

وی تصریح کرد: نبود یک مدیریت واحد و فراگیر در کشتی آزاد مشکلی بود که دیده بودم که امیدوارم حضور خادم بتواند آن یکپارچگی و انسجام را بار دیگر در بدنه کشتی آزاد در تمام رده‌های سنی ایجاد کند. امیدوارم در نهایت کار به نحوی پیش رود که پس از ایجاد این انسجام و یکپارچگی فردی واجد شرایط بعنوان سرمربی انتخاب شود.

حیدری تاکید کرد: بارها در مورد مسائل مختلف کشتی با خادم صحبت کرده‌ام، وی فردی است که نظرات اهالی کشتی را بخوبی می‌پذیرد و حتی حرف من در مورد لزوم ایجاد یکپارچگی در کشتی آزاد را پذیرفت و معتقدم برخی حرف‌های احساسی مطرح شده در این زمینه حاکی از دور بودن و ناآگاهی است. قطعا هر کس در کارش ایراد دارد و نقد هم برای پیشبُرد امور واجب است؛ همانطور هم که گفتم خودم به شخصه بارها مسائلی را به رئیس فدراسیون منتقل کرده‌ام که خادم پذیرای نظرات من بوده است.

رئیس فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی در پایان در مورد روند برنامه‌های این رشته خاطر نشان کرد: رایزنی‌های مختلفی انجام داده‌ایم و امیدوارم با توجه به اهمیت این رشته و گسترش مناسب فعالیت این رشته در دنیا بتوانیم بودجه مستقلی داشته باشیم که بتوانیم امور را به شکل بهتری دنبال کنیم؛ ضمن اینکه هدف اولیه ما حضور در بازی‌های آسیایی و اروپایی است.

انتهای پیام/ک

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011