امروز : جمعه 1397/11/26 - 2019 February 15
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 142885 زمان انتشار: 21 اسفند 1396 12:07:00

شاطرزاده: کسب مدال در مسابقات قهرمانی آسیا دور از دسترس نیست

سرمربی تیم نوجوانان جودو گفت: در صورت پیاده شدن اهداف کادرفنی در مسابقات آلمان و ازبکستان کسب مدال در مسابقات قهرمانی آسیا دور از دسترس نیست.
 شاطرزاده: کسب مدال در مسابقات قهرمانی آسیا دور از دسترس نیست

به گزارش فوتبال آنلایندر خصوص شرایط تیم نوجوانان جودو اظهار داشت: در روزهای گذشته هفتمین مرحله اردوی خود را با حضور 25 بازیکنان برگزار کردیم و قرار است مرحله هشتم اردو با حضور نفرات اعزامی به مسابقات کاپ آزاد آلمان از 25 اسفندماه برگزار شود. اردوی مرحله هشتم نیز منجر به اعزام تیم در تاریخ 2 فروردین ماه سال آینده به آلمان خواهد شد.

وی در خصوص حضور تیم نوجوانان در مسابقات کاپ آزاد برمن عنوان کرد: این مسابقات با حضور 1000 نفر از بهترین‌های جودوکاران نوجوانان دنیا برگزار خواهد شد و قطعا حضور در این پیکارها به آماده‌سازی مناسب بازیکنان تیم نوجوانان کمک خواهد کرد. بعد از پایان این مسابقات نیز قرار است در شهر برمن اردوی مشترک 5 روزه‌ای داشته باشیم و هدف اصلی من بیشتر از مسابقات، این اردوی مشترک است. 

سرمربی تیم جودو نوجوانان تاکید کرد: حضور جودوکارانی از کشور آلمان، فرانسه، روسیه، ژاپن، کره‌جنوبی، ازبکستان، مغولستان و دیگر کشورهای قدرتمند باعث خواهد شد تا بازیکنان ما با بهترین جودوکاران این رده سنی دست و پنجه نرم کنند و بعد از پشت سر گذاشتن 7 مرحله اردو،  یک تجربه بین‌المللی بسیار خوب را داشته باشند. البته در کنار توجه به برگزاری اردوی مشترک به نتیجه گرفتن در مسابقات کاپ آزاد نیز نیم نگاهی خواهیم داشت.

شاطرزاده در خصوص ترکیب اعزامی به مسابقات آلمان گفت: به دلیل محدودیت در اعزام نفرات به این مسابقات با 6 جودوکار در این مسابقات حضور خواهیم داشت و در اوزان 73- و 90- کیلوگرم جودوکاری را اعزام نخواهیم کرد. البته قرار است بعد از این مسابقات در مسابقات کاپ ازبکستان نیز حضور داشته باشیم که در این مسابقات با ترکیب کامل شرکت خواهیم کرد.

وی درخصوص شانس موفقیت تیم نوجوانان در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک نوجوانان گفت: در مدت 7 مرحله اردوی تیم نوجوانان، من و همکارانم تلاش زیادی کردیم تا بازیکنان از لحاظ فنی رشد قابل قبولی داشته باشند و مطمئن باشید با حضور این بازیکنان در مسابقات کاپ آزاد آلمان و ازبکستان عملکرد آنها بهتر نیز خواهد شد. ما با توجه به تلاشی که در این مدت داشتیم امیدوار هستیم در مسابقات قهرمانی آسیا در اردیبهشت ماه سال آینده درخشش خوبی داشته باشیم و نیم نگاهی نیز به کسب مدال داریم.

سرمربی تیم نوجوانان بیان کرد: مطمئن باشید در صورت پیاده شدن اهداف کادرفنی در مسابقات آلمان و ازبکستان کسب مدال در مسابقات قهرمانی آسیا دور از دسترس نیست اما نباید فراموش کرد بهترین تیم های دنیا جودو در قاره آسیا حضور دارند و بچه های ما باید با رقبای قدرتمندی مبارزه کنند. به هیچ عنوان برای کسب مدال در مسابقات قهرمانی آسیا ناامید نیستیم و امیدوار به افتخارآفرینی برای جودو کشورمان هستیم.

شاطرزاده خاطرنشان کرد: البته بعد از مسابقات قهرمانی آسیا در بیروت ما باید در مسابقات کسب سهمیه المپیک نوجوانان نیز شرکت کنیم . از لحاظ تکنیکی در حال حاضر بازیکنان تیم نوجوانان به سطحی رسیده‌اند که در صورت حمایت ترکیب اصلی تیم بزرگسالان در بازی‌های آسیایی 2022 را تشکیل بدهند. این رشد کیفی نیز به خاطر حمایت‌های رئیس، دبیر کل و مدیر سازمان تیم‌های ملی از تیم نوجوانان بوده است و امیدوارم با کسب مدال در مسابقات قهرمانی آسیا زحمات این عزیزان را جبران کنیم.

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011