امروز : جمعه 1397/12/03 - 2019 February 22
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 143115 زمان انتشار: 25 فروردین 1397 11:52:00

قهرمانی زودهنگام راهکار سیتی و بارسا برای فراموش کردن لیگ قهرمانان/اینتر در جستجوی کسب سهمیه در برگامو

رقابتهای فوتبال باشگاهی در لیگهای معتبر اروپایی ، شنبه پیگیری می شود و مهمترین مسابقات امروز را بررسی می کنیم.
 قهرمانی زودهنگام راهکار سیتی و بارسا برای فراموش کردن لیگ قهرمانان/اینتر در جستجوی کسب سهمیه در برگامو

به گزارش فوتبال آنلاینرقابتهای فوتبال باشگاهی در لیگهای معتبر اروپایی ، شنبه پیگیری می شود و مهمترین مسابقات امروز را بررسی می کنیم.

لیگ برتر انگلیس

تاتنهام - منچسترسیتی ( ساعت 23 و 15 دقیقه)

تیم فوتبال منچسترسیتی که تقریبا قهرمانی خود را در لیگ جزیره مسجل کرده است و احتمالا تا دو سه هفته دیگر قطعی می شود، در هفته سی و چهارم این لیگ در ورزشگاه ویمبلی لندن مهمان تیم تاتنهام خواهد بود. سیتی اگر چه در لیگ جزیره اختلاف امتیاز زیادی با رقبا دارد ولی شاگردان گواردیولا روزهای خوبی را سپری نمی کنند و با سه شکست پیاپی در دیدارهای مهم، ( دو شکست در لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول و یک شکست مقابل منچستریونایتد در لیگ برتر) هواداران خود را تا حدودی ناامید کردند.

هواداران سیتی که امسال شاید قوی ترین تیم تاریخ خود را مشاهده می کردند، بسیار به قهرمانی در لیگ قهرمانان یا حداقل حضور در فینال امیدوار بودند و اصلا تصور نمی کردند که اینطور و با نتیجه پنج بر  یک در مجموع مغلوب لیورپول شوند. حال آنها برای فراموشی این شکست ها دیداری بسیار دشوار در لندن مقابل تیم آماده پوچتینو دارند.

تاتنهام پس از شکست مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان و حذف از این رقابتها ، تمام دیدارهای خود را برده است. آنها در لیگ برتر نیز شش مسابقه آخر خود را پیروز شده اند. آخرین شکست اسپرز در لیگ جزیره به دیدار رفت مقابل همین تیم منچسترسیتی برمیگردد که در ورزشگاه اتحاد با نتیجه چهار بر یک مغلوب سیتی شدند. پس از آن شکست سنگین، شاگردان پوچتینو که که تا آن هفته عملکرد خوبی در لیگ برتر نداشتند، متحول شدند و با پیروزی های پیاپی خود را در جدول بالا کشیدند.

سرخیو آگوئرو و جان استونز، مصدومان منچسترسیتی برای این بازی هستند. فرناندینیو نیز به دلیل محرومیت، مجوز همراهی تیمش در ومبلی را نخواهد داشت.

هری وینکس، کایکل واکر پیترز  به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تاتنهام در بازی پیش رو نیستند.

سیتیزن ها در پنج رویارویی اخیرشان برابر اسپرز در لیگ برتر، تنها یک بار به پیروزی دست یافته اند (1 تساوی و 3 شکست).

تاتنهام در دو بازی خانگی اخیر خود برابر منچسترسیتی در لیگ برتر، برنده بوده است.

تاتنهام در 14 بازی اخیر خود در رقابت های لیگ برتر بازنده نبوده است؛ آن ها آخرین بار به فاصله ژانویه تا آگوست 1967 موفق شدند 20 بازی شکست ناپذیری در بالاترین سطح فوتبال انگلیس را تجربه کنند.

بببب

ساوتهمپتون - چلسی ( ساعت 16)

نخستین دیدار هفته سی و چهارم لیگ جزیره در ورزشگاه سنت مری و بین تیمهای ساوتهمپتون و چلسی برگزار می شود.

شیرهای شهر لندن اصلا روزهای خوبی را سپری نمی کنند و به نظر می رسد با توجه به نتایجی که در هفته های اخیر گرفته اند، از قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر و کسب سهمیه لیگ قهرمانان نیز ناامید شده اند. شاگردان کونته در حال حاضر با 10 امتیاز اختلاف نسبت به تاتنهام رده چهارمی در رتبه پنجم قرار دارند و این مربی اگر سال بعد هم در چلسی باشد، احتمالا باید در لیگ اروپا تیمش را هدایت کند.

در طرف مقابل ساوتهمپتون نیز شرایط خوبی در جدول ندارد. قدیس ها با 28 امتیاز در رتبه هجدهم و در منطقه سقوط قرار دارند و روی امتیازهای بازیهای خانگی خود برای ماندن در لیگ برتر حساب کرده اند.

چلسی در 3 دیدار خارج از خانه اخیرش در لیگ برتر، شکست خورده است.

ساوتهمپتون در 3 دیدار اخیرش در لیگ برتر، شکست خورده است.

چلسی در 4 دیدار اخیرش برابر ساوتهمپتون، پیروز از زمین مسابقه خارج شده است.

ساوتهمپتون در هر یک از 3 دیدار اخیرش در لیگ برتر، حداقل 3 گل دریافت کرده است.

بببب

لیورپول - بورنموث ( ساعت 21)

شاگردان کلوپ پس از حذف منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا و رسیدن به نیمه نهایی این رقابتها با روحیه تر از همیشه در ورزشگاه آنفیلد میزبان بورنموث بی انگیزه و میانه جدولی هستند. لیورپول که اعتبار از دست رقته خود را در اروپا دوباره با کلوپ به دست آورده است ، در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف رم بروند. آنها در لیگ جزیره نیز در رتبه سوم قرار دارند و به نظر می رسد مشکلی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در سال آینده نداشته باشند.

در سوی دیگر میدان بورنموث قرار داشته که از جایگاه خطر فاصله گرفته است. این تیم هم اکنون با 38 امتیاز در رده یازدهم قرار داشته و عملکرد بهتری نسبت به نیم فصل اول ارائه کرده است. شاگردان ادی هاو نشان داده اند که مقابل تیم های بزرگ می توانند پیروز شوند و با وجود شکست در دیدار رفت، برای امتیاز گرفتن از لیورپول به آنفیلد سفر خواهند کرد.

قرمزها در 18 دیدار اخیر خانگی خود شکست نخورده اند. آنها در 7 دیدار اخیر خانگی شان حداقل دو گل به ثمر رسانده اند.

بورنموث از 16 دیدار اخیر خود در لیگ برتر، سه دیدار شکست خورده است.این تیم در سه دیدار اخیر خود حداقل دو گل زده است.

شاگردان کلوپ در 7 دیدار اخیر خانگی شان حداقل دو گل به ثمر رسانده اند.

بورنموث در سه دیدار اخیر خود حداقل دو گل زده است.

لیورپول 5 مصدوم دارد که سه نفر آنها مدافع هستند.

بببب

برنلی - لسترسیتی ( ساعت 18 و 30 دقیقه )

کریستال پالاس - برایتون ( ساعت 18 و 30 دقیقه )

هادرزفیلد - واتفورد ( ساعت 18 و 30 دقیقه )

سوانزی - اورتون ( ساعت 18 و 30 دقیقه )

سری آ ایتالیا

آتالانتا - اینتر (ساعت 23 و 15 دقیقه )

تیم اینتر میلان در هفته سی و دوم رقابتهای سری آ ایتالیا امشب در برگامو مهمان تیم آتالانتا خواهد بود.

افعی ها رقابتی تنگاتنگ و شدید با لاتزیو و رم برای قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارند و با توجه به اینکه یوونتوس و ناپولی دو سهمیه لیگ قهرمانان را می گیرند، دو سهمیه باقی مانده ایتالیا، احتمالا به دو تیم از این سه تیم خواهد رسید ( شانس میلان با توجه به اختلاف هشت امتیازی اش با رتبه چهارم بسیار کم است). اینتر اگرچه در حال حاضر با یک امتیاز اختلاف نسبت به دو تیم همشهری لاتزیو و رم در رتبه پنجم قرار دارد، اما همانطور که اسپالتی در کنفرانس پیش از مسابقه گفت ، سرنوشت اینتر در دست خودش است زیرا با توجه به مصاف فردای لاتزیو و رم ، با هر نتیجه ای در آن دیدار ، اینتر در صورت پیروزی مقابل آتالانتا در پایان هفته سی و دوم در بین چهار تیم برتر خواهد بود.

در طرف مقابل تیم آتالانتا نیز در خانه تیم بسیار خطرناک و قدرتمندی است . اگرچه آنها با 48 امتیاز در رتبه نهم لیگ قرار دارند اما تیم های قدرتمند رم و میلان را در رقابتهای امسال شکست داده اند و می خواهند انتقام شکست دو بر صفر بازی رفت را از اینتر بگیرند. آتالانتا در دو بازی اخیرش، 5 امتیاز از دست داده و بازیکن کلیدی اش، ایلیچیچ را در اختیار ندارد.

بببب

کالیاری - اودینزه ( ساعت 17 و 30 دقیقه)

کیوو - تورینو ( ساعت 20 و 30 دقیقه)

جنو - کروتونه ( ساعت 20 و 30 دقیقه)

لالیگای اسپانیا

بارسلونا - والنسیا (ساعت 18 و 45 دقیقه)

شاگردان بی روحیه والورده پس از شکست سنگین و حذف عجیب در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا مقابل تیم رم، امشب در ورزشگاه نیوکمپ و مقابل چشم هودارانشان برابر خفاش ها با انگیزه که پس از سالها می خواهند به لیگ قهرمانان اروپا صعود کنند قرار می گیرند.بارسلونا اگرچه با اختلاف 11 امتیاز نسبت به اتلتیکوی رده دومی در صدر جدول قرار دارند و احتمالا تا دو سه هفته دیگر قهرمانی خود را مسجل می کنند، اما حذف از لیگ قهرمانان اروپا باعث شده تا هوادارانشان خوشحال نباشند.

در طرف مقابل تیم والنسیا در این فصل نتایج بسیار خوبی گرفته است و اکنون با 65 امتیاز بالاتر از رئال مادرید در رتبه سوم لالیگا قرار دارند و با توجه به اختلاف 13 امتیازیشان با تیم پنجم لالیگا، به نظر می رسد مشکلی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نخواهد داشت.

بارسا در این فصل لالیگا ، متحمل هیچ باختی نشده است. پیروزی سه بر یک  هفته گذشته مقابل لگانس باعث شد تیم والورده به رکورد 38 بازی بدون شکست در لالیگا برسد؛ رکوردی که پیش از این به تنهایی در اختیار رئال سوسیداد بود. کاتالان ها حالا این فرصت را دارند تا با پیروزی یا کسب حتی یک تساوی مقابل والنسیا، به تنهایی صاحب این رکورد شوند. اگر بارسلونا می خواهد هرچه زودتر قهرمانی اش را در لالیگا مسجل کند و به رکورد 100 امتیاز برسد، باید شکست تحقیر آمیز مقابل رم را فراموش کرده و به پیروزی در این دیدار فکر کند.

میزبان در این بازی ایوان راکیتیچ و لوکاس دینیه را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. خفاش ها نیز خاوی خیمنز و فرانسیس کوکولین را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

بارسلونا در 25 بازی از 27 بازی اخیر خانگی اش به پیروزی رسیده است. (لالیگا)
بارسلونا در 21 بازی از 27 بازی اخیر خانگی اش، در هر دو نیمه به پیروزی رسده است. (لالیگا)
بارسلونا در 25 بازی از 27 بازی اخیر خانگی اش، حداقل 2 گل به ثمر رسانده است. (لالیگا)
بارسلونا در 11 بازی از 13 بازی اخیر خانگی اش مقابل والنسیا به پیروزی رسیده است. (همه رقابت ها)
والنسیا در 8 بازی از 9 بازی اخیرش به پیروزی رسیده است. (لالیگا)
والنسیا در 5 بازی از 7 بازی اخیرش، در هر دو نیمه به پیروزی رسیده است. (لالیگا)

بببب

سویا - ویارئال ( ساعت 15 و 30 دقیقه)

لاس پالماس - رئال سوییه داد ( ساعت 21)

لگانس - سلتاویگو (ساعت 21 )

اتلتیک بیلبائو - دیپورتیوو لاکرونیا ( ساعت 23 و 15 دقیقه)

بوندس لیگای آلمان

بایرن مونیخ - مونشن گلادباخ ( ساعت 21)

از چارچوب هفته سی ام مسابقات بوندس لیگا، تیم فوتبال بایرن مونیخ پس از مسجل کردن قهرمانی خود، در مقابل دیدگان هواداران خودی در ورزشگاه آلیانز آرنا پذیرای تیم مونشن گلادباخ خواهد بود.

باوارایی ها بایرن مونیخ پس از پیروزی چهار بر یک مقابل آگزبورگ در هفته گذشته ششمین قهرمانی پیاپی خود را در رقابهای بوندس لیگا قطعی کردند. آنها همچنین با پیروزی مقابل سویا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت در لیگ قهرمانان اروپا به جمع چهار تیم برتر این رقابتها نیز راه یابد. رویای کسب سه گانه ای دیگر تحت هدایت یوپ هاینکس همچنان برای این تیم زنده است و انتظار می رود این مربی با تجربه با توجه به خستگی ناشی از دیدار با سویا و در پیش بودن دیدار نیمه نهایی جام حذفی در مقابل لورکوزن در روز سه شنبه، به تعدادی از بازیکنان اصلی خود در این دیدار استراحت دهد.

در طرف مقابل سویا در رتبه هشتم جدول قرار دارد و اگر می خواهد امسال سهمیه لیگ اروپا را کسب کند باید خود را تا رتبه ششم جدول که شش امتیاز با آن فاصله دارد بالا بکشد. آنها در بازی رفت موفق شدند بایرن مونیخ را دو بر یک شکست دهند و یکی از سه شکست فصل شاگردان هاینکس را رقم بزنند.

بایرن مونیخ در 36 دیدار اخیر خانگی خود در بوندس لیگا شکست نخورده است.
بایرن مونیخ در 13 بازی از 15 بازی خانگی خود در لیگ، حداقل 2 گل زده است.
گلادباخ در 6 دیدار از 8 دیدار اخیر خارج از خانه خود در لیگ موفق به گلزنی نشده است.
در 3 دیدار اخیر خانگی بایرن مونیخ در مقابل گلادباخ در همه رقابت ها، کمتر از 2.5 گل به ثمر رسیده است.

بببب

بایرلوزکوزن - اینتراخت فرانکفورت ( ساعت 18)

هرتابرلین - کلن ( ساعت 18)

هوفنهایم - هامبورگ ( ساعت 18)

اشتوتگارت - هانوفر ( ساعت 18)

لوشامپیونه فرانسه

لیون - آمیان ( ساعت 19 و 30 دقیقه)

کان - تولوز (ساعت 22 و 30 دقیقه)

لیل - گنگان (ساعت 22 و 30 دقیقه)

نانت - دیژون (ساعت 22 و 30 دقیقه)

رن - متز (ساعت 22 و 30 دقیقه)

استراسبروگ - سن اتین (ساعت 22 و 30 دقیقه)

لژیونرهای شاغل در اروپا

فنلو - هیرنفین ( قوچان نژاد) - لیگ هلند ، ساعت 22 و 15 دقیقه

آمکار ( سعید عزت اللهی) - روبین کازان ( سردار آزمون و رضا شکاری) - لیگ روسیه ، ساعت 13

انتهای پیام/

پیش بازی رقابتهای فوتبال باشگاهی در اروپا

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011