امروز : جمعه 1397/12/03 - 2019 February 22
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 143131 زمان انتشار: 26 فروردین 1397 11:47:00

تشریح پروسه جوانگرایی در تیم ملی فوتسال/ فقط حسن‌زاده دعوت می‌شود

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با بیان اینکه اردوهای این تیم با حضور بازیکنان جوان از سوم اردیبهشت ماه آغاز می‌شود، گفت: از تیم ملی اصلی فقط علی اصغر حسن زاده را دعوت می‌کنم.
تشریح پروسه جوانگرایی در تیم ملی فوتسال/ فقط حسن‌زاده دعوت می‌شود

درباره برنامه های آماده سازی تیم ملی فوتسال گفت: از سوم اردیبهشت ماه بازیکنان جوان لیگ را تحت عنوان تیم «ب» دعوت می کنیم. این اردوها با ۳۶ بازیکن طی اردوهای سه روز تشکیل می شود. بعضی از این نفرات جوان در تیم ملی با ما در جام ملتها بودند و اکثر آنها هم در لیگ حضور داشته اند. سعی داریم طی ۵ تا ۶ ماه و با تشکیل اردوهای مختلف، تفکراتمان را به این بازیکنان القا کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که از تیم ملی اصلی کدام بازیکنان را دعوت خواهد کرد؟ یادآور شد: فقط علی اصغر حسن زاده را دعوت می کنم چون او کاپیتان تیم ماست و باید شخصیتش حفظ شود.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درباره آغاز لیگ از تاریخ ۱۵ تیرماه گفت: هنوز به صورت رسمی چیزی اعلام نشده است. از ما هم برای حضور در جلسات هیات رئیسه دعوتی به عمل نیامده. برنامه های آماده سازی تیم ملی را داده بودیم تا تقویم لیگ را بر اساس آن پیش بینی کنند. حتی الان نمی دانم لیگ به صورت پلی آف برگزار می شود یا خیر.

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011