امروز : سه شنبه 1397/12/28 - 2019 March 19
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 144454 زمان انتشار: 21 شهریور 1397 16:15:00

کی روش: زمان بی تفاوتی به پایان رسید/ حملات تفرقه انگیز به تیم ملی سیستماتیک است

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: از فدراسیون می خواهم از تفرقه اندازی سیستماتیک برخی افراد برای ضربه زدن به تیم ملی جلوگیری کند.
کی روش: زمان بی تفاوتی به پایان رسید/ حملات تفرقه انگیز به تیم ملی سیستماتیک است

به گزارش فوتبال آنلاین    کی روش در ابتدا گفت: می دانم که به صورت رسمی سرمربی تيم ملی ایران نیستم، ولی به عنوان يک مربی وظیفه خود می دانم که توجه رئیس فدراسیون فوتبال، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون و مسئولان ورزش را به اين مسئله جلب کنم که ما می بایست بر حملاتی که به صورت سیستماتیک به سمت تیم ملی فوتبال انجام می شود، نقطه پایانی را بگذاریم.
وی در ادامه تاکید کرد: می بایست جلوی اینگونه حملات سیستماتیک هم اکنون گرفته شود و من يکبار ديگر از ریاست و اعضای فدراسیون درخواست می کنم که از اينگونه حملات و صحبتها که در تلاش هستند میان نسل جوان ما به صورت سیستماتیک تفرقه بیاندازند جلوگیری کنند.

در شرایطی هستیم که نیاز به اتحاد بیشتری داریم/ احتمال دارد بازیکنان ملی پوش بیشتری از دست دهیم

همه مطلع هستیم که در شرایط دشواری نه تنها در تيم ملی بلکه در کشور هستیم و ما نیازی به اينگونه صحبتهای زشت و تمسخر آمیز نداریم و دقیقا در لحظه ای که نیاز به اتحاد بیشتر و در کنار هم بودن بیشتری داريم نباید اينگونه صحبتها و حرفها مطرح شود.
کی روش  بیان کرد: مطرح کردن اينگونه صحبتها به هيچ عنوان قابل پذیرش نیست و هدف آن بازیکنان تیم ملی و خود تیم ملی فوتبال است که به هيچ عنوان قابل قبول و دارای وجاهت نیست.
چراکه اينگونه شرایط به اين موضوع منتهی می شود که ما ریسک و احتمال اینکه بازیکنان بیشتری را از دست بدهیم و تیم ملی لطمه بخورد، بیشتر شده و شرایطی هم که برای بازیکنی مانند سردار آزمون بوجود آمده بايد حل شود.

 

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار
پر بحث ترین مطالب

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011