امروز : یکشنبه 1397/4/03 - 2018 June 24
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23964 زمان انتشار: 30 آبان 1391 17:58:00
ليگ قهرمانان اروپا

گروه A و B : ميلياردرها روي لبه تيغ / ماراتن صعود در گروه B + جدول گروه

ليگ قهرمانان اروپا گروه A : در رقابت هاي فوتبال اين گروه پورتو،پاريسن ژرمن،آرسنال و شالكه به مصاف حريفان مي روند.
گروه A و B : ميلياردرها روي لبه تيغ / ماراتن صعود در گروه B + جدول گروه

فوتبال آنلاين

گروه A

ديناموکيف-پاري سن ژرمن
در حساس ترين بازي اين گروه ديناموکيف به مصاف پاري سن ژرمن خواهد رفت و هر نتيجه ي غير از برد تمام اميدهاي اين تيم را براي صعود به مرحله ي بعد نقش بر آب مي کند.معادلات براي ديناموکيف بسيار ساده است، يا برنده مي شود و يا از رقابت ها کنار مي رود.هر نتيجه اي غير از برد براي اين تيم اوکرايني صعود پاري سن ژرمن و پورتو را قطعي خواهد کرد. اين در حالي است که پاري سن ژرمن که در ليگ لاشامپيونه در 3 تيم اول جدول قرار دارد در بازي هاي اخيرش دچار مشکلاتي شده و به خوبي نتيجه نگرفته است.
اين تيم در چهار بازي گذشته اش تنها يك بازي را برده است . اين موضوع واقعيتي است که به ديناموکيف اميدهايي بخشيده تا با انرژي مقابل پاري سن ژرمن ظاهر شود.اين بازي حساس در خانه ي دينامو برگزار خواهد شد، اما شاگردان کارلو آنجلوتي که ديناموکيف را در بازي رفت 4 بر 1 شکست دادند احساس نمي کنند که حضور در خانه ي حريف مشکل جدي براي آنها محسوب شود.

پورتو-دينامو زاگرب

در بازي ديگر گروه صدرنشين گروه A پورتو در بازي خود مقابل دينامو زاگرب که به نظر نمي رسد بازي سختي برايشان باشد تنها به يك امتياز نياز دارند تا صعودش به مرحله ي بعدي قطعي شود.اين تيم پرتغالي در هيچ يک از بازيهايش در چهارچوب ليگ قهرمانان اروپا 13 – 2012 شکست نخورده و با 3 برد و 1 مساوي با 13 امتياز صدرنشين است و به مصاف دنيامو زاگربي مي رود که تمام 4 بازيش را تا به اينجا بازنده بوده و بدون امتياز است.

 


اين تيم کروات به مصاف پورتويي مي رود که در 13 بازي اخيرش در ليگ خود شکست را تجربه نکرده و از شرايط مناسبي برخوردار است.

جدول رده بندي اين گروه

گروه B

آرسنال-مونت پوليه

مردان ونگر در خانه ميزبان مونت پوليه خواهند بود.آرسنال كه در بازي آخر خود با تاتنهام توانست پنج بر دو پيروز دربي شود با روحيه مناسب به مصاف تيم فرانسوي مي رود.مونت پوليه اي كه اصلا شرايط خوبي را تجربه نمي كند و با كسب 14 امتياز در رده 13 ليگ فرانسه قرار دارد و از ليگ قهرمانان نيز حذف شده است.اين بازي جدال انگيزه و حيثيت است.

آرسنال شرايط خود را بسيار حساس مي بيند.با 7 امتياز در رده دوم گروه جاي دارد و شالكه اول و پيرائوس سوم تنها يك امتياز با توپچي ها فاصله دارند.آرسنال بايد تيم مونت پوليه را شكست دهد تا از كورس صعود جاي نماند و البته مسلما نيم نگاه ونگر به بازي پيرائوس-شالكه خواهد بود.والكات غايب بزرگ آرسنال در اين بازي است.

آيدينوس ترك اين بازي را سوت مي زند.

المپياكوس-شالكه

جدا از مونت پوليه كه از رقابت ها حذف شده،جدال سه تيم بالاي جدول اين گروه در اوج حساسيت دنبال مي شود.اختلاف شالكه صدرنشين با تيم يوناني تنها دو امتياز است پس مي توان اين بازي را مسئله بودن يا نبودن لقب داد.باخت هر كدام از تيم ها در اين رقابت با توجه به برد محتمل آرسنال مي تواند حكم حذف از ليگ قهرمانان را صادر نمايد.

ژرمن ها با وجود باخت در بازي آخر خود برابر لوركوزن در جدول بوندس ليگا دوم هستند.حضور آفلاي و هونتلار در اين تيم روح تازه اي به شالكه 04 بخشيده و آن ها را تا روياي قهرماني پيش برده است.

المپياكوس هم با اقتدار صدرنشين جدول يونان است و در 4 بازي گذشته حريفان را يكي پس از ديگري تسليم كرده است.

اين بازي در ورزشگاه ولتنيس شالكه برگزار مي شود و كويپرس هلندي قضاوت آن را بر عهده دارد.

 

 

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011